Адміністративні послуги для мешканців мікрорайону Нового у Кропивницькому стали ближчими

Вівторок, 3 березня 2020 16:23

Процеси об’єднання громад міста Кропивницького і селища Нового перейшли у практичну площину. Відсьогодні у найвіддаленішому мікрорайоні обласного центру офіційно запрацював адміністратор Центру надання адміністративних послуг Департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницький.

Директор департаменту надання адміністративних послуг Сергій Коваленко разом зі своїм першим заступником Антоном Шевченком поспілкувалися із адміністратором Іриною Глушаєвою, проінспектували умови праці та зручності для відвідувачів.

Нагадаємо, міський голова Кропивницького Андрій Райкович неодноразово наголошував на забезпеченні  ефективної інтеграції селища в єдиний адміністративний простір з Кропивницьким, зокрема і організації надання мешканцям мікрорайону якісних послуг.

Послуги ЦНАПу надаватимуться у приміщенні старостату мікрорайону Нового. Крім наближення процедур до місця свого проживання, новенці мають можливість тепер отримувати значно більше адміністративних послуг. Якщо раніше  адміністратор надавав мешканцям селища 33 послуги, то із включенням до загальноміської мережі ЦНАПу їх кількість зросла  до 88, у тому числі і таких важливих як реєстрація речових прав на нерухоме майно, послуги Держгеокадастру тощо.