ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ - ПІДПРИЄМЦІВ

РАХУНОК № 1

1.  Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ВИТЯГ) - 110,00 грн.

2.  Надання документів з реєстраційної справи юридичної особи, фізичної особи-підприємця у паперовій формі - 150 грн.

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ № 1

Отримувач коштів: УК у м.Кроп./м.Кропивницький/22012700 Код отримувача (ЄДРПОУ): 38037409

Номер рахунку: UA858999980333269300041011002

Код класифікації доходів бюджету: 22012700

РАХУНОК № 2

1.  Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР, крім внесення змін до інформації про здійснення зв'язку з юридичною особою - 630,00 грн.

2.  Державна реєстрація змін до відомостей про прізвище, ім'я по батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця - 210,00 грн.

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ № 2

Отримувач коштів: УК у м.Кроп./м.Кропивницький/22010300 Код отримувача (ЄДРПОУ): 38037409

Номер рахунку: UA508999980314060501000011002

Код класифікації доходів бюджету: 22010300

РАХУНОК № 3

Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб до 2-х годин - 3150 грн.

Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб до 6-ти годин - 1260 грн.

Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації фізичних осіб - підприємців до 2-х годин - 1050 грн.

Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації фізичних осіб - підприємців до 6-ти годин 420 грн.

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ № 3

Отримувач коштів: УК у м.Кроп./м.Кропивницький/22012900 Код отримувача (ЄДРПОУ): 38037409

Номер рахунку: UA588999980314050540000011002

Код класифікації доходів бюджету: 22012900

ГОДИНИ ПРИЙОМУ:

Понеділок - Четвер 8:00-16:00

П’ятниця 8:00-15:00

ПРИЙОМ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ — ПІДПРИЄМЦІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД.

Начальник відділу-державний реєстратор

Шевченко Анна Вадимівна

вул. Велика Перспективна, 41, каб. 139

vdr@krmr.gov.ua

П’ятниця: 8.00-15.00 (тимчасово)

Бегар Оксана Миколаївна

OBEGAR@KRMR.GOV.UA

Грох Анна Анатоліївна

agroh@krmr.gov.ua

Логойда Неля Леонідівна

вул. Велика Перспективна, 41, каб. 127

nlagoyda@krmr.gov.ua

Єніна Ганна Михайлівна

vdr@krmr.gov.ua

П’ятниця: 8.00-15.00 (тимчасово)

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

Наказ Міністерства юстиції України від 19.03.2020 № 1040/5 "Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації статутів територіальних громад, юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців"

УВАГА!!!

Запроваджено он-лайн сервіс отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Перейти на сервіс.

Класифікація видів економічної діяльності

Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування)

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (крім громадського формування)

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування)