Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області

Заява на отримання ддх

Інформаційна картка

3.17.6 Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань спеціального використання водних біоресурсів

3.17.6 Бланк декларації

3.17.6 Інформаційна картка

3.17.6 Технологічна картка

3.17.7 Видача підтвердження законності   вилучення   водних  біоресурсів  з середовища їх існування та переробки продуктів лову

3.17.7 Форма проекту підтвердження

3.17.7 Інформаційна картка