Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Кіровоградській області

Реєстрація нових колісних транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків (без огляду транспортних засобів)

Заява формується адміністратором ЦНАП

Послуга є платною. Заявник сплачує вартість адміністративної послуги, вартість бланка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та вартість номерного знаку.

Реєстрація нових колісних транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків (без огляду транспортних засобів)

Заява формується адміністратором ЦНАП

Перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків (зміна найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, власного імені, по батькові (за наявності), місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання (без огляду транспортних засобів)

Заява формується адміністратором ЦНАП

Послуга є платною. Заявник сплачує вартість адміністративної послуги, вартість бланка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та вартість номерного знаку (за потреби).

Видача нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого (без складання іспитів)

Послуга є платною (оновлено 06.03.2024) - реквізити оплати

Обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів)

Послуга є платною (оновлено 06.03.2024) - реквізити оплати