Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького
Оголошення

ЯК ДІЯТИ РОБОТОДАВЦЯМ З МЕТОЮ ЗАПОБІГАННЯ КОРОНАВІРУСУ?

Держпраці з метою протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Covid-19, та збереженням здоров’я населення звертається до роботодавців з наступним:

забезпечити на робочих місцях дотримання належних санітарно-гігієничних умов праці;

поширити інформацію серед працівників щодо профілактики захворювання на коронавірус.

Шановні керівники, будьте уважні до здоров’я підлеглих!

Фахівці Держпраці рекомендують роботодавцям вжити заходів щодо запобігання коронавірусу:

Забезпечити (за можливості):

моніторинг стану здоров’я працівників на наявність симптомів захворювання у вигляді підвищення температури тіла, утрудненого дихання;

необхідну кількість миючих та антисептичних засобів для рук працівників та захисних медичних масок;

регулярне провітрювання приміщень та вологе прибирання;

щоденну дезінфекцію обладнання та робочої зони.

Рекомендації для роботодавців щодо дій у разі виявлення працівників з підозрою на коронавірус:

працівникові необхідно одягнути маску і негайно направити його до закладу охорони здоров’я;

провести дезінфекцію поверхонь, з якими контактували працівники з ознаками захворювання за допомогою хлоровмісних або спиртовмісних засобів.

Профілактика інфікування коронавірусом

Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров’я та здоров’я оточуючих!

Основна теза: Захворів — сиди вдома. Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших.

У разі погіршення стану — потрібно звернутись до свого сімейного лікаря.

Керівнику потрібно забезпечити недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла та особливо осіб, що повернулись з відпустки або з відрядження з країн, в яких були зареєстровані випадки Covid-19.

Діагностика. Як визначити на початкових стадіях коронавірус?

На початковій стадії коронавірус має такі ж симптоми, що і інші гострі вірусні захворювання. Визначити можуть тільки спеціальні тести.

Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках — діарея або кон’юнктивіт.

Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його небезпека.

Важливо! Вчасне діагностування. Так як за симптоматикою коронавірус нічим не відрізняється від інших вірусних хвороб, то важливо відразу звернутись до лікаря. Якщо ви протягом останні 14 днів повернулись із країни, в якій зафіксовані випадки коронавірусу або ж спілкувались із людиною, яка контактувала із тим, хто прибув до України з країн де зафіксовані випадки коронавірусу — відразу попередьте про це свого сімейного лікаря. Надалі — лікар має алгоритм дій, що робити.

Хто є групою ризику?

Перебіг хвороби залежить від імунітету людини. Вразливою групою є люди похилого віку та люди із хронічними хворобами і слабким імунітетом, вони більш схильні до розвитку важких захворювань. Також після фіксації випадків коронавірусу вразливою групою є медичні працівники.

Контактна особа при випадку Covid-19 — особа, яка наразі не має симптомів, але яка контактувала, або ймовірно контактувала із особою, хворою на Covid-19. Особи, які мали прямий фізичний контакт з хворим на Covid-19 (наприклад, через рукостискання).

Особи, що мали незахищений прямий контакт із інфекційними виділеннями (наприклад через кашель, торкання використаних паперових хустинок голими руками тощо).

Особи, які контактували особисто з хворими на Covid-19 на відстані до 2 метрів та більше 15 хвилин.

Особи, які перебували у закритому середовищі (наприклад, аудиторія, кімната для переговорів, зал очікування лікарні тощо) з хворими на Covid-19 на відстані до 2 метрів та більше 15 хвилин.

Пасажири літака, які сиділи на відстані двох місць (у будь-якому напрямку) від хворого на Covid-19, супутники або особи, які надають догляд та члени екіпажу, що обслуговують в тій частині літака, де розміщений індексний випадок (якщо тяжкість симптомів або пересування хворого вказують на більш велику експозицію, контактними можуть вважатися всі пасажири секції або всі пасажири літака).

Як можна заразитися? Як передається вірус?

Наразі відомо, що новий коронавірус передається краплинним та контактним шляхами.

Вірус не циркулює у повітрі. Він не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чханню. Відстань — це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому, заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви не знаходитесь безпосередньо поруч із інфікованим (нагадуємо, це максимум — 1,5–2 м).

На поверхнях вірус може жити близько 3 годин. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей і т. д.

Переважає контактний шлях, коли вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об’єктів (тварин, м’яса, риби, дверних ручок, поручнів), що забруднені виділеннями із дихальним шляхів хворого чи інфікованого.

Краплинним шляхом вірус передається від людини до людини під час кашлю або чхання у тісному контакті, коли утворюються краплі діаметром понад 5 мкм. Коронавіруси не здатні зберігати інфектогенність (заразність) під час передавання на далекі відстані. Тому тісним контактом вважають відстань менше 1 м.

Як довго вірус живе на поверхнях?

За попередньою інформацією вірус може виживати на поверхнях лише протягом 3 годин. Прості дезінфікуючі засоби можуть вбити вірус, унеможливлюючи зараження людей.

Рекомендації як убезпечити себе від зараження:

1. Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком.

Миття рук з милом:

тривалість процедури — 20–40 с;

вода має бути теплою (комфортної температури), а не холодною чи гарячою;

обов’язкова процедура, якщо руки видимо забруднені, після приходу з вулиці, перед прийомом їжі, після відвідування туалету, якщо відсутній антисептик для рук.

Обробка рук спиртовмісним антисептиком:

спиртовмісний антисептик для рук — розчин із вмістом спирту 60–80% або із 2% хлоргексидину (інші засоби, що реалізують як «антисептик для рук», наприклад настій ромашки або розчини із 40% вмістом спирту, не є такими);

антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук (в середньому на одну обробку слід використовувати 3 мл розчину, а це 24–27 «пшиків» кишеньковим диспенсером, тому рекомендовано його просто наливати в долоню);

тривалість обробки — близько 30 с;

особливу увагу приділіть нігтям (там накопичується найбільше бруду);

обов’язкова процедура в разі будь-яких контактів із (потенційно) забрудненими об’єктами;

у разі частого користування антисептиком застосовуйте крем для рук, щоб уникнути підсушування та утворення тріщин шкіри;

контролюйте доступ маленьких дітей до антисептика (він містить спирт і токсичний для прийому всередину).

2. Уникайте скупчення людей.

3. Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома і зверніться до лікаря.

4. Використовуйте захисну маску:

обов’язково — якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить);

якщо перебуваєте у місцях великого скупчення людей — з метою додаткового захисту.

Використовуйте маску правильно:

вона має покривати ніс і рот;

вона має щільно прилягати, без відступів по краях;

заміняйте маску, щойно вона стала вологою;

не чіпайте зовнішню частину маски руками, а якщо доторкнулися, помийте руки з милом чи обробіть спиртовмісним антисептиком;

заміняйте маску щочотири години;

не використовуйте маску повторно.

Додаткові рекомендації працівникам на об’єктах харчування

По термообробці необхідно суворо дотримуватись існуючих вимог до приготування страв.

Миття посуду повинно проводитись строго по інструкції:

видалення залишків їжі;

миття щіткою за температури води 50 градусів з миючими засобами;

миття з додаванням дезрозчину у іншій ємності (ванні);

ополіскування під проточною водою температурою не менше 65 градусів — це також в окремій ємності;

просушування на спеціальних полицях. 

Метою створення департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького (далі — Департамент) є координація та керівництво діяльності Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» міста Кропивницького (далі — Центр) на високому рівні, забезпечення зручного та оперативного отримання адміністративних послуг суб'єктами звернень, максимального спрощення організації та технологій їх виконання, відкритості і прозорості умов при розгляді звернень фізичних та юридичних осіб. 

  Департамент утворено відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування України”, „Про адміністративні послуги”, „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, „Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”  та  рішення  Міської  ради  міста Кропивницького від 11.06.2019 року  

№ 2574 “Про утворення департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького”.

  Департамент є виконавчим органом  Міської ради міста Кропивницького, їй підзвітний та підконтрольний, підпорядкований Виконавчому комітету Міської ради міста Кропивницького, міському голові та керуючому справами виконавчого комітету міської ради згідно з розподілом функціональних повноважень. Департамент є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в установах Державної казначейської служби, поточні рахунки в установах банку, печатку із зображенням Державного герба України та своїм найменуванням, штампи і відповідні бланки.

 

Через викрадення та пошкодження частини телекомунікаційного обладнання АТС у Кропивницькому у ніч на 31 грудня, у деяких абонентів, телефони яких починаються на 24-..., можуть бути перебої з послугами телефонного зв'язку. Компанія вже займається проведенням ремонтно-відновлювальних робіт, які потребують певний час та перепрошує за тимчасові незручності і дякує за розуміння.
Відповідно, у міській раді не працюють номери 24-0..., 24-1..., 24-2..., 24-3..., 24-4....До усунення технічних несправностей, у разі необхідності кропивничани можуть скористатися номером «Гарячої лінії міського голови» 0 800 21 77 21. За більш детальною інформацією щодо проблем із системою зв'язку звертайтесь в місцеву філію «Укртелекому».

 

 

28 травня 2019 року з 09.00 до 12.00 в каб.126 Центру надання адміністративних послуг міста Кропивницького відбудеться День відкритих дверей за участю суб'єктів надання адміністративних послуг.

 

У всіх бажаючих буде можливість ортимати консультацію безпосередньо від керівників дозвільних органів. Запрошуємо взяти участь у заході.

 

 

Інформація стосовно значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік

 

ОГОЛОШЕННЯ!

30 жовтня 2018 року  День відкритих дверей. 

З 09.00 до 12.00 в каб.126 прийом здійснюватимуть керівники дозвільних органів.

Запрошуємо відвідати наш захід!

 

Графік прийому лікарів первинної ланки надання медичної допомоги з приводу заповнення Декларацій про вибір лікаря В Центрі надання адміністративних послуг м. Кропивницького, к. 126 

До відома осіб, котрі бажають припинити підприємницьку діяльність!!!

Звертаємо Вашу увагу, що у приміщенні Центру надання адміністративних послуг міста Кропивницького веде прийом представник Кропивницького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області, до якого Ви маєте можливість звернутися з питання видачі довідок про відсутність заборгованості за страхувальниками (фізичними особами-підприємцями та юридичними особами) щовівторка та щочетверга з 9.00 до 12.00 (каб. № 126, робоче місце № 32).

 
 
 
Інформуємо, що з 18 грудня 2017 року вводиться в дію Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"(далі- Закон),з вказаної дати втрачає чинність Закон України „Про екологічну експертизу”.

Звертаємо увагу, що суб’єктами оцінки впливу на довкілля (далі - ОВД ) є суб’єкти господарювання, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, які є замовниками планованої діяльності.

Здійснення ОВД стане обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планової господарської діяльності, що включає будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів. Закон встановлює чіткі переліки видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля, проведення оцінки впливу діяльності для яких є обов’язковим.
 
 
 
 
 

Інформація щодо одержання документів дозвільного характеру на спеціальне водокористування 

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2017 року з 09.00 до 12.00 

в Центрі надання адміністративних послуг  м.Кропивницького відбудеться День відкритих дверей  з керівниками суб'єктів надання адміністративних послуг. Бажаючі матимуть змогу отримати відповіді з питань  адміністративних послуг безпосередньо від керівників дозвільних органів. 

Запрошуємо відвідати наш захід!

 

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики зайнятості та пенсійного забезпечення щодо порядку визначення розміру адміністративного збору 

Увага! Інформація департаменту екології Кіровоградської ОДА щодо продовження терміну декларування відходів

 

Увага!

З 20.02.2017 в Центрі надаються послуги Пенсійного Фонду (офоррмлення пенсфй, перерахунок та ін.)

Графік роботи: понеділок, середа з 9.00 до 12.00 робоче місце № 31 

УВАГА!

Консультування щодо дозвільних процедур та ліцензування надаються працівниками Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Кіровоградській у Центрі надання адміністративних послуг відповідно до затвердженого графіку  Понеділок -П’ятниця з 9:00 до 13:00

 

Інформація про стан реалізації в Україні міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» 

Результати моніторингу рівня задоволеності відвідувачів Центру адміністративних послуг  

 

Адміністратори Центру надання адміністративних послуг
м. Кіровограда підвищують свій фаховий рівень.

Представники Кіровоградської філії державного підприємства “Національні інформаційні системи” провели для адміністраторів навчання щодо роботи з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно. Також з метою належної організації надання адміністративних послуг здержавної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців адміністратори ЦНАПу проходять стажування в Реєстраційній службі Кіровоградського міського управління юстиції.

Особлива увага приділяється наданню якісних послуг громадянам міста.

 

УВАГА!

 Архівний відділ Кіровоградської міської ради проводить видачу довідок соціально-правового характеру, копій та витягів з документів, які надаються фізичним та юридичним особом міста Кіровограда в Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницького.

Зазначені послуги представник архівного відділу надає в кабінеті 126 на 30 робочому місті кожного понеділка, середи та четверга з 9.00 до 12.00. 

 

Звертайтеся, Вам допоможуть !

Шановні, кіровоградці ! Якщо у Вас виникне потреба у консультації, рекомендації, що стосується питань трудового законодавства, охорони праці та промислової безпеки, звертайтесь до Центру адміністративних послуг міста Кропивницького де фахівці Управління Держпраці у Кіровоградській області будуть проводити з особистий прийом громадян з вищезазначених питань !       

 

УВАГА!

Надання безоплатної вторинної правової допомоги

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області

Адреса: вул. Преображенська, 2, м. Кіровоград, 25006, Україна (оновлено)

Контактний телефон: 0891-20-00-70

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103

Електронна адреса: office.kirovohrad@legalaid.gov.ua

Веб-сайт: http://kirovohrad.legalaid.gov.ua/ua/

Директор: Кропліс Леонід Володимирович

 

Шановні відвідувачі!

В приміщенні Центру та на даному сайті Ви маєте можливість взяти участь в опитуванні щодо якості надання адміністративних послуг. Всі ваші пропозиції будуть враховані в подальшій роботі. Пройти опитування на сайті.

 

СПІВРОБІТНИЦТВО З УДППЗ «УКРПОШТА» У СФЕРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ Читати повністю

 

  Координатор центру
Антон Шевченко
Відкриття центру надання Адміністративних послуг - це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям міста Кропивницького. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріорітетних завдань виконавчого комітету міської ради.
Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адреса центру
вул. Велика Перспективна, 41
(Будинок міської ради Кропивницького)
У приміщенні Центру надання адміністративних послуг здійснюється надання супутніх послуг: виготовлення копій документів,продаж канцелярських товарів,видача бланків заяв