Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького
Оголошення

Через викрадення та пошкодження частини телекомунікаційного обладнання АТС у Кропивницькому у ніч на 31 грудня, у деяких абонентів, телефони яких починаються на 24-..., можуть бути перебої з послугами телефонного зв'язку. Компанія вже займається проведенням ремонтно-відновлювальних робіт, які потребують певний час та перепрошує за тимчасові незручності і дякує за розуміння.
Відповідно, у міській раді не працюють номери 24-0..., 24-1..., 24-2..., 24-3..., 24-4....До усунення технічних несправностей, у разі необхідності кропивничани можуть скористатися номером «Гарячої лінії міського голови» 0 800 21 77 21. За більш детальною інформацією щодо проблем із системою зв'язку звертайтесь в місцеву філію «Укртелекому».

 

 

28 травня 2019 року з 09.00 до 12.00 в каб.126 Центру надання адміністративних послуг міста Кропивницького відбудеться День відкритих дверей за участю суб'єктів надання адміністративних послуг.

 

У всіх бажаючих буде можливість ортимати консультацію безпосередньо від керівників дозвільних органів. Запрошуємо взяти участь у заході.

 

 

Інформація стосовно значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік

 

ОГОЛОШЕННЯ!

30 жовтня 2018 року  День відкритих дверей. 

З 09.00 до 12.00 в каб.126 прийом здійснюватимуть керівники дозвільних органів.

Запрошуємо відвідати наш захід!

 

Графік прийому лікарів первинної ланки надання медичної допомоги з приводу заповнення Декларацій про вибір лікаря В Центрі надання адміністративних послуг м. Кропивницького, к. 126 

До відома осіб, котрі бажають припинити підприємницьку діяльність!!!

Звертаємо Вашу увагу, що у приміщенні Центру надання адміністративних послуг міста Кропивницького веде прийом представник Кропивницького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області, до якого Ви маєте можливість звернутися з питання видачі довідок про відсутність заборгованості за страхувальниками (фізичними особами-підприємцями та юридичними особами) щовівторка та щочетверга з 9.00 до 12.00 (каб. № 126, робоче місце № 32).

 
 
 
Інформуємо, що з 18 грудня 2017 року вводиться в дію Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"(далі- Закон),з вказаної дати втрачає чинність Закон України „Про екологічну експертизу”.

Звертаємо увагу, що суб’єктами оцінки впливу на довкілля (далі - ОВД ) є суб’єкти господарювання, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, які є замовниками планованої діяльності.

Здійснення ОВД стане обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планової господарської діяльності, що включає будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів. Закон встановлює чіткі переліки видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля, проведення оцінки впливу діяльності для яких є обов’язковим.
 
 
 
 
 

Інформація щодо одержання документів дозвільного характеру на спеціальне водокористування 

ОГОЛОШЕННЯ!

30 березня 2017 року з 09.00 до 12.00 

в Центрі надання адміністративних послуг  м.Кропивницького відбудеться День відкритих дверей  з керівниками суб'єктів надання адміністративних послуг. Бажаючі матимуть змогу отримати відповіді з питань  адміністративних послуг безпосередньо від керівників дозвільних органів. 

Запрошуємо відвідати наш захід!

 

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики зайнятості та пенсійного забезпечення щодо порядку визначення розміру адміністративного збору 

Увага! Інформація департаменту екології Кіровоградської ОДА щодо продовження терміну декларування відходів

 

Увага!

З 20.02.2017 в Центрі надаються послуги Пенсійного Фонду (офоррмлення пенсфй, перерахунок та ін.)

Графік роботи: понеділок, середа з 9.00 до 12.00 робоче місце № 31 

УВАГА!

Консультування щодо дозвільних процедур та ліцензування надаються працівниками Управління Державної архітектурно - будівельної інспекції у Кіровоградській у Центрі надання адміністративних послуг відповідно до затвердженого графіку  Понеділок -П’ятниця з 9:00 до 13:00

 

Інформація про стан реалізації в Україні міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» 

Результати моніторингу рівня задоволеності відвідувачів Центру адміністративних послуг  

 

Адміністратори Центру надання адміністративних послуг
м. Кіровограда підвищують свій фаховий рівень.

Представники Кіровоградської філії державного підприємства “Національні інформаційні системи” провели для адміністраторів навчання щодо роботи з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно. Також з метою належної організації надання адміністративних послуг здержавної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців адміністратори ЦНАПу проходять стажування в Реєстраційній службі Кіровоградського міського управління юстиції.

Особлива увага приділяється наданню якісних послуг громадянам міста.

 

УВАГА!

 Архівний відділ Кіровоградської міської ради проводить видачу довідок соціально-правового характеру, копій та витягів з документів, які надаються фізичним та юридичним особом міста Кіровограда в Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницького.

Зазначені послуги представник архівного відділу надає в кабінеті 126 на 30 робочому місті кожного понеділка, середи та четверга з 9.00 до 12.00. 

 

Звертайтеся, Вам допоможуть !

Шановні, кіровоградці ! Якщо у Вас виникне потреба у консультації, рекомендації, що стосується питань трудового законодавства, охорони праці та промислової безпеки, звертайтесь до Центру адміністративних послуг міста Кропивницького де фахівці Управління Держпраці у Кіровоградській області будуть проводити з особистий прийом громадян з вищезазначених питань !       

 

УВАГА!

Надання безоплатної вторинної правової допомоги

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області

Адреса: вул. Преображенська, 2, м. Кіровоград, 25006, Україна (оновлено)

Контактний телефон: 0891-20-00-70

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103

Електронна адреса: office.kirovohrad@legalaid.gov.ua

Веб-сайт: http://kirovohrad.legalaid.gov.ua/ua/

Директор: Кропліс Леонід Володимирович

 

Шановні відвідувачі!

В приміщенні Центру та на даному сайті Ви маєте можливість взяти участь в опитуванні щодо якості надання адміністративних послуг. Всі ваші пропозиції будуть враховані в подальшій роботі. Пройти опитування на сайті.

 

СПІВРОБІТНИЦТВО З УДППЗ «УКРПОШТА» У СФЕРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ Читати повністю

 

  Координатор центру
Антон Шевченко
Відкриття центру надання Адміністративних послуг - це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям міста Кропивницького. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріорітетних завдань виконавчого комітету міської ради.
Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адреса центру
вул. Велика Перспективна, 41
(Будинок міської ради Кропивницького)
У приміщенні Центру надання адміністративних послуг здійснюється надання супутніх послуг: виготовлення копій документів,продаж канцелярських товарів,видача бланків заяв